Realizace zahrad

Po odsouhlasení vyhotoveného projektu přichází na řadu, druhá-, stejně důležitá fáze dialogu mezi Vámi a naším ateliérem. A sice vlastní realizace toho, co je doposud jen na papíře.

realizace-zahrad_s

Projektování zahrad a veřejné zeleně

Projektování zahrad a zeleně je především o dialogu mezi investorem a atelierem. Skládá  se z několika podstatných částí, jako je úvodní terénní průzkum a konzultace, prostorové a funkční studie, osazovacího plánu, …

projektovani_s

Zeleň v interiéru

Kromě projekce a následné realizace zakázek zeleně v exterieru jsme připraveni našim klientům připravit i návrh a realizaci ozelenění interiérů. Kompozici a způsob výsadeb.

zelen_interier_s

Zahradní stavby a osvětlení

Dobrou zahradu dělá nejen kvalitní okrasný trávník a správný výběr všech dřevin a rostlin, ale také všechny ostatní prvky zahradní architektury, kterými jsou odpočinková místa- terasy, pergoly, altány  cesty- šlapákové, mlatové , schody, terasy , zídky, dále nejrůznější sportoviště a dětská hřiště s herními prvky, ale také třeba i umělecké artefakty.

zahradni_stavby_s

Zahradní jezírka a vodoteče

Jakýkoli vodní prvek zahradu oživí, osvěží, dodá jí v parných letních dnech příjemné mikroklima a poskytne útočiště mnoha živočichům a rostlinám.

vodotece_jezirka_s