Ateliér LandART

Landart ateliér v novém složení… Zahrady nás baví!

O nás

Jako zahradní architekti nabízíme kompletní služby v oblasti projektování a realizace zahrad již od roku 2002. Filosofie našeho zahradního ateliéru vychází z osobního přístupu ke každému klientovi.

Soutěže a ocenění

Ocenění 2011 - LAND ART

V roce 2011 jsme se umístili na 1.místě v soutěži Zahrada rokus realizací „divoké“ zahrady rodinného domu. Soutěž pořádal Svaz zakládání a údržby zeleně.

Soutěž pořádal Svaz zakládání a údržby zeleně.

Více informací najdete zde.

Ocenění 2015 - LandART

V roce 2015 jsme se umístili na ll. místě taktéž v soutěži Zahrada roku


Zahrada moderního domu – Posed –
na jižním okraji Prahy. Autorem návrhu domu je Arch. Šíma, zahradu projektoval a nás doporučil Arch. Zdenek Sendler.

 

Příští oceněnou zahradou může být ta vaše.

Napsali o nás

LandART na Primě v pořadu Gondíci s.r.o.

Gondíci s. r. o. (18) – 02:05
Gondíci s. r. o. (17) – 05:35
Gondíci s. r. o. (14) – 20:30
Gondíci s. r. o. (9) – 02:10

Mujdum.cz – Organizovaná a mírně divoká zahrada

Co nabízíme

Náš tým zkušených zahradních architektů Vám nabízí kompletní projekty privátních i veřejných prostorů, sídelní zeleně, parků i krajinných prvků jakými jsou aleje, remízky, meze a další prvky v krajině. Na tuto projekční činnost navazuje zkušený tým realizátorů, jež je schopen veškeré projekty realizovat k Vaší spokojenosti.

Naše služby

Návrhy zahrad a jejich realizaci provádíme včetně prvků drobných zahradních staveb, jakými jsou cesty, zídky, zahradní jezírka a jiné vodoteče, terasy, pergoly, ploty, dětská hřiště, zahradní osvětlení, střešní zahrady. Nedílnou součástí našeho portfolia je realizace automatické závlahy. Rovněž provádíme dendrologické průzkumy, oceňování dřevin, inventarizaci dřevin a veškeré arboristické práce – kácení stromů, ošetření stromů, stabilizace korun apod. Zkušení zahradníci z našeho týmu jsou schopni se postarat o celou Vaši zahradu.

Údržby zahrad

Provádíme pravidelnou i jednorázovou údržbu zahrad i ostatní zeleně. Tyto výše uvedené činnosti jsme doplnili o projektování a realizaci interiérové zeleně, údržbou interiérové zeleně a pronájmem květin do interiérů.

Členství

Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbuSvaz zakládání a údržby zeleně