Realizace zahrad

Po odsouhlasení vyhotoveného projektu přichází na řadu, druhá-, stejně důležitá fáze dialogu mezi Vámi a naším ateliérem. A sice vlastní realizace toho, co je doposud jen na papíře.

Projektování zahrad a veřejné zeleně

Projektování zahrad a zeleně je především o dialogu mezi investorem a atelierem. Skládá  se z několika podstatných částí, jako je úvodní terénní průzkum a konzultace, prostorové a funkční studie, osazovacího plánu, …

Zeleň v interiéru

Kromě projekce a následné realizace zakázek zeleně v exterieru jsme připraveni našim klientům připravit i návrh a realizaci ozelenění interiérů. Kompozici a způsob výsadeb.

Zahradní stavby a osvětlení

Dobrou zahradu dělá nejen kvalitní okrasný trávník a správný výběr všech dřevin a rostlin, ale také všechny ostatní prvky zahradní architektury, kterými jsou odpočinková místa- terasy, pergoly, altány, cesty- šlapákové, mlatové, schody, terasy, zídky, dále nejrůznější sportoviště a dětská hřiště s herními prvky, ale také třeba i umělecká díla.

Zahradní jezírka a vodoteče

Jakýkoli vodní prvek zahradu oživí, osvěží, dodá jí v parných letních dnech příjemné mikroklima a poskytne útočiště mnoha živočichům a rostlinám.

Údržba zahrad a veřejné zeleně

Na zahradách které realizujeme, a nejen na nich, provádíme na přání našich klientů údržbu a rozvojovou péči s cílem udržení a rozvinutí funkceschopného a esteticky působivého stavu.

Automatický závlahový systém

V případě zájmu klienta jsme připraveni doplnit projekt a následně realizovat automatickou závlahu. Jsme  certifikovanou  realizační firmou.